Про обговорення НПА

Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (ст. 6, 9, 12, 13, 14, 25)

Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» (ст.5)

Закон України «Про громадські об'єднання»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля ( Орхуська Конвенція) (ст.4, 5, 6, 7, 8)

Постанова Кабінету міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Конституція України