З глибоким сумом повідомляємо про загибель мешканця Височанської громади

З глибоким сумом повідомляємо про загибель мешканця Височанської громади

14 травня 2023 року під час штурмових дій в районі н.п. Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області при виконанні службових обов’язків по захисту цілісності та суверенітету України під час агресії російської федерації обірвалося життя мешканця смт Покотилівка Примака Юрія Миколайовича 10.04.1972 р.н.

Прощання відбудеться сьогодні, 17 травня,  за адресою: смт Покотилівка, вул. Грушевського 70,  приблизно о 12:00.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям загиблого, низько схиляємо голови у скорботі, сумуємо разом з вами.
Це втрата, біль від якої неможливо заглушити.

Доземний уклін і щира подяка Герою, який віддав життя за незалежність своєї Батьківщини!
Вічна пам'ять та вічна слава Захиснику України!