З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

05.08.2022

Як казав відомий письменник Оскар Уайльд: "Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою".

Канікули тривають. Якщо ви не знаєте, чим зайняти свою дитину у ці спекотні літні дні, звертаємо вашу увагу, що у Височанській громаді продовжують працювати чудові творчі люди, які роблять дітей трішечки щасливішими.

💃🕺КЗ " Палац культури та мистецтв Височанської селищної ради":

📍Вокальний ансамбль "Капельки", керівник Юлія Володимирівна Коновал.

📍Зразково хореографічний колектив "Каприз ", керівники: Світлана Іванівна Тихомирова та Юлія Володимирівна Величева проводить репетиції 3 рази на тиждень не тільки у приміщенні, а й на свіжому повітрі.

📍Цього тижня студія образотворчого мистецтва розпочала заняття з дітьми оффлайн.

💃🕺Покотилівський будинок культури:

📍Хореографічний колектив "Акварель", керівник Ірина Валеріївна Тарасенко .

📚Нагадуємо про заходи для дітей у бібліотеках громади, слідкуйте за нашими анонсами.

Діти- це наше майбутнє ♥️ Ми віримо в перемогу і вона скоро буде! 🇺🇦