Виставка малюнків: Віддзеркалення світу очима юних художників

03.06.2024

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у КЗ "Публічна бібліотека Височанської селищної ради Харківського району" відкрилася виставка малюнків учнів Височанської школи мистецтв, яка вражає своєю яскравістю та різноманітністю.

Кожна робота на ній – це унікальний витвір мистецтва, сповнений щирих емоцій та фантазії. Малюнки учнів відображають їхнє бачення світу, мрії, надії та переживання.

Завітайте до Публічної бібліотеки Височанської селищної ради, щоб підтримати юних художників та поринути у чарівний світ дитячих малюнків! Сподіваємося, що роботи маленьких митців не залишать вас байдужими і подарують багато приємних вражень.