Увага! Шановні суб'єкти господарювання!

Увага! Шановні суб'єкти господарювання!

Височанська селищна рада повідомляє, що на виконання вимог Головного управління ДСНС України у Харківській області, відповідно до статті 57 Кодексу цивільного захисту України та Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року №440 через єдиний державний портал адміністративних послуг ДСНС України (https://e-cervices.dsns.gov.ua)