Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Укренерго: обмеження споживання: оновлення

Новина
05.11.2022

 

Сьогодні, 5 листопада, зранку країна споживає електроенергії більше, ніж у робочі дні - четвер та п’ятницю. Через це, на жаль, графіків погодинних відключень для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо.

Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» вимушений надати операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у м.Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях. Дію графіків погодинних відключень в цих областях тимчасово припинено.

Тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Шановні українці, будь ласка, не полишайте звички свідомо ставитись до споживання електроенергії. Особливо в години ранкового та вечірнього пікового споживання!

Енергетикам життєво необхідна ваша допомога на енергетичному фронті!

Підписуйтесь на соцмережі НЕК “Укренерго”, щоб бути в курсі офіційної інформації:
Facebook: https://www.facebook.com/npcukrenergo (https://www.facebook.com/npcukrenergo?__cft__[0]=AZWX7SzIDAC2S2uGiFzzCjcchqfgErw-QFvVhCUAgadgcoVkE3Enr2vi34DJ_hTlrdOpsSNVShPH0MqWyyM3Nbm26_OAIZnDwXqyFn6_4WQNPsKL5wNCGOig_NHbWW6R_1XKRdzAR6XZfsjzHEaHRsXq&__tn__=-]K-R)
Telegram: https://t.me/Ukrenergo (https://t.me/Ukrenergo?fbclid=IwAR2z96alt4jH8rA3Oxj5uH_KEGiGJGT7ktR_lA73mufgPHOfMBv1cu6w_RA)

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше