"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" інформує:

10.10.2022

Навіть зараз немає причин відкладати необхідну вакцинацію для дитини або дорослого. Нагадуємо, про щеплення, які на часі зробити 👇

🟢Усі щеплення - за національним календарем. Тут можна побачити сам календар вакцинації і звіритися з ним: https://bit.ly/3DylUlb
Тож перевірте, коли та яке щеплення робили собі або дитині востаннє. Якщо маєте сумніви - зверніться до сімейного лікаря, щоб розібратися з цією важливою інформацією. Також розкажіть лікарю, які з обов’язкових щеплень ваша дитина пропустили, і разом складіть план дій.

🟢Восени традиційно зростає захворюваність на респіраторні інфекції, зокрема на COVID-19. Тому всім, хто досі не вакцинувався від цієї хвороби, варто зробити це якнайшвидше. Щеплення проти COVID-19 безоплатні й доступні в будь-якій амбулаторії нашого Центру.
Зателефонуйте нашого до call центру і запишіться на вакцинацію вчасно:
📲0950001477
📲0970001477

🟢Серед респіраторних інфекцій - грип. Щеплення проти грипу потрібно робити щороку на початку застудного сезону, тобто восени. Насамперед вакцинуватися мають ті, для кого грип найбільш небезпечний: вагітні, діти до 5 років, люди від 65 років, особи з хронічними хворобами.

Вакцина від грипу не входить до Національного календаря щеплень, але її можна придбати власним коштом. Сама процедура щеплення безоплатна у вашого сімейного лікаря. Але доставити куплену вакцину до кабінету щеплень необхідно самостійно.
Подбайте про вчасну вакцинацію!

Джерело: НСЗУ для пацієнта