Трудові будні комунальників завжди на виду

18.08.2022

Повсякчас у різних частинах Височанської громади бачимо їх за роботою. Проте, є чимало завдань, що не завжди помітні для інших.

🔹Так, протягом останнього часу працівники комунального підприємства «Тепловодопостачання Височанської селищної ради» :

📌 виконали ремонтні роботи з ліквідації аварійних ситуацій та їх запобігання на централізованих мережах:
📌 виявили та усунули 3 аварійні ситуації з водовідведення, які виникли через порушення споживачами Правил користування системами;
📌щодо водопостачання було усунуто 3 аварійні ситуації, які були пов’язані з витоками та поривами.

🔸Крім того, працівниками аварійно-ремонтних бригад КП «ТВСР» протягом тижня проводилися ревізії обладнання, запірно-регулюючої арматури, водопровідного та каналізаційного обладнання.

‼️Нагадуємо, що з питань ліквідації аварій на водомережі та відсутності водопостачання пропонуємо звертатися
на мобільний додаток «Viber»:
** (095) 490-22-21
📌пн. – пт. з 08:00 до 16:00,
крім суботи, неділі та святкових днів‼️

**(даний номер призначений тільки для прийому повідомлень).