02.11.2023

Трагічна втрата для всієї громади: захищаючи свободу і незалежність України, загинув житель селища Покотилівка.
Клята війна, підло розпочата російськими окупантами, продовжує приносити нестерпний біль і горе у наші родини, у нашу громаду.
Сьогодні прийшла трагічна звістка - загинув сержант запасу, стрілець 1-го відділення батальйону оперативного призначення Смаль Сергій Миколайович, 25.03.1967 р.н., мешканець селища Покотилівка.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Наша безмежна шана полеглому Захисникові!

Прощання відбудеться у суботу, 4 листопада, близько 12:00 у парку «Слави» селища Покотилівка.

Слава Герою!
Герої не вмирають!!!