Сьогодення громади: новорічний спортивний тиждень

«Здоров'я кожної людини – це ії багатство».
Новорічний спортивний тиждень у Височанській громаді виявився багатим на події. При цьому організаторами змагань акцент був зроблений не тільки на покращенні здоров'я дорослих та залученні дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, а й на вихованні колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості та наполегливості.

У суботу, 24 грудня, відбувся Х ювілейний Турнір з волейболу «Різдвяні зустрічі»
серед чоловічих команд Харківського району.
В урочистих заходах взяли участь:
🔹 Іван Михайличенко – перший заступник Височанського селищного голови;
🔹Микола Благовестов - голова Федерації волейболу Харківського району, ініціатор турніру;
🔹 Наталія Пахніна - завідувачка Молодіжного центру «High «Хаб»

Змагання були насиченими та емоційними для усіх учасників. Місця розподілились наступним чином:
🥇І місце ВК «Південне»
🥈ІІ місце ВК «Спартак» Високий»
🥉ІІІ місце ВК «Буди»

У неділю, 25 грудня, за ініціативи Височанської селищної ради, за підтримки Миколи Благовестова, відбувся юнацький турнір з волейболу «Новорічні зустрічі».
Тренування та бажання перемогти дали свої результати!

🤽🏼Серед юнаків 🥇І місце посіла команда смт Високий, 🥈ІІ місце – команда смт Бабаї.

🤽‍♀️Серед дівчат місця розподілились у такому порядку:
🥇 І - смт Високий,
🥈ІІ - смт Бабаї,
🥉ІІІ - ДЮСШ смт Пісочин.

⚽️Найцікавішим та найзворушливішим виявився турнір з міні-футболу на приз Височанської селищної ради серед дітей 2015-2016 р.н., який відбувся у вівторок, 27 грудня.
Дітлахи, яким виповнилось 6- 7 років, завзято боролися за м’яч та неймовірно прагнули перемоги!

Місця розподілились наступним чином:
🥇 І – Бабаї 1,
🥈ІІ – Бабаї 2,
🥉ІІІ – ФК «Високий».

🙏Дякуємо тренеру Височанської ДЮСШ Віталію Міцаю та вчителю фізичної культури Бабаївського ліцею «Промінь» Сергію Михайлову за підготовку та організацію цих спортивних заходів.

Разом ми - Україна!🇺🇦