СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ

29.07.2022

СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ

Літній благоустрій громади триває на повну. Протягом тижня працівниками відділу благоустрою Височанської селищної ради разом з активними жителями громади докладено багато зусиль та виконано великий обсяг робіт:

🔵У смт Високий продовжується перетворення території стадіону:

📌продовжується ремонт приміщення роздягальні на стадіоні,
📌встановлені лавочки,
📌пофарбований паркан.

🟡У смт Бабаї силами відділу благоустрою та ініціативною групою мешканців:

📌 розчищено територію парку,
📌вивезені гілки,
📌 триває прибирання території сміттєзвалища Курчин Яр.

🔵У смт Покотилівка відділом благоустрою сумісно з КП "Жилкомунсервіспослуга" Височанської селищної ради продовжуються роботи у парку "Слави".

У цей складний час , попри труднощі пов'язані з ситуацією у країні, робимо все можливе для того, щоб забезпечити належний благоустрій населених пунктів громади.
Підтримуймо чистоту й порядок там, де ми проживаємо!