СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ

19.07.2022

СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ:

Харківщина щодня потерпає від постійних російських обстрілів: зруйновані житлові будинки, пошкоджена інфраструктура.

У цей важкий час у Височанській селищній раді створена комісія з обстеження постраждалих житлових будинків. На даний час цією комісією обстежено та складено акти більше, ніж на 85 об’єктів, в тому числі на один із ліцеїв.

🔹Спільними зусиллями відділу благоустрою Височанської селищної ради та мешканців пошкоджених від обстрілів будинків відновлено покрівлю у житлових будинках ( багатоквартирні та приватний сектор) в смт Високий, смт Покотилівка, сел Затишне.

🔸Надано тимчасові накриття покрівлі для 15 житлових будинків громади.

🔹На теперішній час за підтримки ХОДА проводиться робота по замірах пошкоджених вікон , закупівля яких планується за рахунок спонсорських коштів.

Долаємо труднощі разом!