Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

07.12.2022

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які виявляють активну громадянську позицію.

Нехай професійність та досвід, сумлінне виконання своїх професійних обов’язків сприяють розвитку нашої громади.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Від усього серця бажаю всім миру, міцного здоров’я, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Височанський селищний голова Олександр Мороз