Шановна Височанська громадо!

23.04.2022

Шановна Височанська громадо!

Наближається одне з найбільших та найважливіших свят для всього православного люду - Великодень!
Світле Христове Воскресіння - це день перемоги Сина Божого над усім злом світу, день, який наповнює наші серця радістю і душевним теплом.
Цьогоріч ми зустрічаємо Великдень в умовах воєнного часу, і зараз, як ніколи, маємо проявити любов і повагу до ближнього, щиро побажати всім миру та злагоди, здоров’я та щастя.
Нехай це свято ще більше згуртує нас - українців, додасть мудрості, сили, терпіння і наснаги.
Пам’ятаймо, що Світле Воскресіння - це час, коли старе змінюється на нове, коли життя перемагає смерть. Нехай усе оновиться разом із приходом весни, а почуття радості ніколи не покине душу.
Даруймо одне одному увагу і турботу, любов і розуміння.
Христос Воскрес!

Височанський селищний голова