Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Правила безпечного святкування Водохреща

Інформація
14.01.2022

Багато хто чув про цілющий вплив купання в ополонці 19 січня. Але насправді занурення у холодну воду може принести справжню користь лише тим, хто дбає про загартування протягом року. Якщо ж ви не з тих, хто систематично займається загартуванням, та все одно маєте бажання пірнути у воду на Водохрещу, пропонуємо кілька порад щодо підготовки до водохресних купань.
🔷Напередодні занурення проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем. Він оцінить поточний стан вашого здоров'я та визначить доцільність або шкоду від такого купання.
🔷При наявності застуди, проблем з серцем, органами дихання, сечостатевої системи, центральної нервової системи, хронічних запальних процесів та деяких інших проблемах зі здоров’ям, купання в ополонці краще відкласти. Оскільки стрес від крижаної води буде мати негативні наслідки для стану здоров'я людини. Також від купання в ополонці варто утриматися вагітним.
🔷Почніть хоча б зараз готувати організм до холоду. Приймайте контрастний душ чи обтирайтесь рушником, змоченим у холодній воді.
🔷Обирайте для водохресного купання спеціально обладнані місця поруч з берегом. Не йдіть босоніж до води, краще використати зручне, неслизьке взуття.
🔷Категорично заборонено вживати алкоголь - як перед купанням, так і після.
🔷Перед зануренням в ополонку розігрійте тіло, зробивши розминання або невелику пробіжку.
🔷Опинившись у воді, здійснюйте активні рухи. Але не варто занурюватися в крижану воду з головою, тому що голова дуже чутлива до охолодження.
🔷Новачкам не рекомендується перебувати в ополонці понад 30 секунд, щоб уникнути переохолодження.
🔷Після купання потрібно відразу розтерти себе сухим рушником, але пам’ятайте, що активне розтирання може спричинити пошкодження капілярів шкіри.
🔷Вдягніться у сухий теплий одяг та відразу ж випийте гарячого чаю або какао.
Пам’ятайте, аби водохресні купання дійсно приносили користь організму, необхідно починати загартування ще з серпня. Безпечного купання!

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше