Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Олег Синєгубов привітав кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва України

Новина
09.11.2022

За словами керівника області не менш важливим за військовий фронт, є і фронт культурний.

«Зараз всі ми переживаємо дуже складне випробовування. Уже 9 місяців гідно даємо відсіч повномасштабній збройній агресії росії. Ми усі безмежно вдячні бійцям наших Збройних Сил - вони Герої. Але перемогу здобувають не тільки військові, і не тільки зброєю, - підкреслив Олег Синєгубов. - Не менш важливим за військовий фронт, є і фронт культурний. Адже наша культура – це, без перебільшення, те, ким ми є, і те ким ми хочемо стати у майбутньому. Це наша ідентифікація як нації».

Він зазначив, що усі спроби кремля за допомогою неприхованого терору залякати українців призвели до рівно протилежних наслідків. Українці як ніколи згуртовані, а українська культура, мистецтво попри війну, попри знищення музеїв та пам’яток живуть та розвиваються.

«Наше завдання - зберегти колективи, продовжувати творити, створювати і примножувати, розповідати і показувати українське у всьому світі. Попри війну, - звернувся до присутніх Олег Синєгубов. - Вітаю причетних із Днем працівників культури. Усіх із Днем української мови і писемності. Вдячні за  боротьбу на культурному фронті. Ми боремося і поборемо. Слава Україні!».

Також в цей день начальник ХОВА привітав іменинників. 80-річний ювілей відзначає голова Харківської обласної організації національної спілки композиторів України Микола Стецюн. Своє 55-річчя святкує директор та головний режисер Харківського академічного театру музичної комедії Ігор Коваль.

https://kharkivoda.gov.ua/news/118246

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше