Нагородження кращих спортсменів та тренерів КЗ ДЮСШ Височанської селищної ради

19.02.2022
У п'ятницю, 18 лютого, у "Палаці культури та мистецтв Височанської селищної ради" відбулось урочисте нагородження кращих спортсменів, призерів обласних, міських та всеукраїнських змагань, вихованців та тренерів комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа.
Спортивна школа налічує 618 вихованців у 43х групах, 16 тренерів-викладачів з 11-ти видів спорту які викладаються на спортивних базах загальноосвітніх шкіл Височанської ОТГ та Палацу Культури.
Спортивна школа культивує такі види спорту як: Карате, Тхеквондо ВТФ, Бокс, Лижні гонки, Бадмінтон, футбол, волейбол, баскетбол, спортивна аеробіка, спортивне орієнтування та шахи.
У цьому навчальному році тренери Височанської ДЮСШ та вихованці прийняли участь у 58 змаганнях різних рівнів.
За вагомі досягнення та призові місця у змаганнях вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та тренери отримали привітання, подарунки, дипломи та солодощі:
Тренер-викладач з виду спорту КАРАТЕ Щербину Романа Анатолієвича, та його вихованці, призери в обласних змаганнях:
У ВідкритомуКубку області з карате:
І місце - Чухрай Олександр
ІІ місце - Сліпченко Олександр
ІІІ місце - Скориков Валерий
ІІІ місце - Полиенко Миколай
ІІІ місце - Чепурна Тая
У Відкритому кубку Харкова "Kharkiv open cup 2021 SKIF":
І місце - Дмитренко Михайло
І місце - Гіря Артем;
тренер-викладач Дяченко Вадим Юрійович та вихованці зі спортивного орієнтування:
переможці у Відкритому Чемпіонаті Харківської області СК НОРД:
І місце - Ільченко Арсеній
ІІ місце - Ерофіев Валерій
ІІІ місце – Юзкова Кіра
Переможці у Новорічному старті Харківської області:
І місце - Клещенко Дмитрій
І місце - Балановский Олексій
Переможці у Відкритих міських змаганнях зі спортивного орієнтування
"Kharkiv O-Sprint 2021":
ІІ місце - Абраменко Надія
ІІІ місце - Абраменко Віра;
Борщова Олена Василівна – тренер ДЮСШ, яка підготувала та готує надалі вихованців з єдиноборств: БОКС та ТХЕКВОНДО ВТФ, які посіли місця на п’єдесталі в цьому учбовому році:
У Відкритому Всеукраїнському турнірі з тхеквондо "SUMY OPEN CUP"
Шапошник Ганна - І місце
Леонова Елизавета - ІІ місце
Внуков Олександр - ІІІ місце
Бурак Софія - ІІІ місце;
ТЕРЕЩЕНКО ІГОР ЮРІЙОВИЧ – тренер-викладач з боксу, який на базі Височанського ліцею виховує юних боксерів, спритності, швидкої реакції та відчайдушного бою на ринзі в яких вже не відняти та один з його вихованців:
Мудраченко Дмитро - І місце у Відкритому обласному турнірі до новорічних свят з кікбоксингу;
Тренери з волейболу ХАЛАПОВ ОЛЕКСАНДР РАФАЕЛЕВИЧ та МІЦАЯ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ, які підготували найсильніший склад команд з волейболу по всім віковим категоріям у Обласних та міських чемпіонатах Харкова:
І місце - Дівчата 2007-2008 р.н.
ІІ місце - Юнаки 2009-2010 р.н.
ІІ місце - Юнаки 2007-2008 р.н.
ІІІ місце - Дівчата 2009-2010 р.н.
ІІІ місце - Дівчата 2005-2006 р.н.
Також абсолютні переможці у Чемпіонаті Харківської області «Дитяча ліга» сезону 2021-2022рр
Юнаки 2005-2006 р.н. – І місце;

На спортивній базі Покотилівського ліцею «Промінь» та Височанського ліцею проходять заняття зі спортивної аеробіки під керівництвом КУЗНЄЦОВОЇ ОКСАНИ ГЕННАДІЇВНИ та її юні спортсмени:
перемога у ПЕРШОСТІ СХІДНОЇ УКРАЇНИ «GLOBAL FEST -2021»
Коллективний танець «БАТЛ» – І місце
Коллективний танець «РОБОТ БРОНИСЛАВ» – І місце;
Тренер-викладач КУЛИГІНА АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА - відповідальний, досвідчений, сумлінний тренер-викладач та вправний організатор. Активно впроваджує різноманітні форми та методи організації навчально-тренувального процесу, що забезпечує максимальну ефективність тренування вихованців.
АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА брала участь у Щорічному обласному фестивалі «Молодіжний лідер року» у номінації Позашкільна освіта. Та отримала ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА від Харківського обласного центру молоді.
Та найактивніші, веселі, обдаровані вихованці Анастасії Юріївни, які посіли:
І місцеу Міжнародному фестиваль-конкурсі «Stars art fest» зі спортивної аеробіки;
Тренери з лижного виду спорту Хавелов Валерій Станіславович та Хавелова Аліна Валеріївна з вихованцями які отримали великі досягнення:
у Відкритому кубку Харкова з лижних гонок:
І місце - Шевченко Віталій
ІІ місце - Кошкарёв Прохор
ІІ місце - Іванова Віолетта;
на Чемпіонаті Харківської області з лижних гонок у дисципліні «лижоролери»:
Томашевський Олексій - І місце
Зарвіро Єлизавета – ІІ місце