МІСЦЕ, ДЕ ПАНУЄ ДИТИНСТВО

Подія
04.08.2022

"Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу" Г.Лейбніц. Ми дуже вдячні зберігачам цих багатств - бібліотекарям громади, які прагнуть навчити наших дітей любити книги🙏

📚 3 серпня у приміщенні Ржавецької сільської бібліотеки-філії відбувся майстер-клас від Юлії Бубела з художнього розпису чашки. Кожен учасник мав змогу розмалювати чашку за власною тематикою. Вийшло чарівно!

📚3 серпня у Покотилівській дитячій бібліотеці-філії був проведений психологічний тренінг з працівниками служби цивільного захисту «Поведінка під час війни».

Тренінг провів Олексій Косолапов, начальник сектора психологічного забезпечення факультету оперативно рятувальних сил НУЦЗУ

‼️АНОНС ЗАХОДІВ‼️

Завтра, 5 серпня:

📚 у Бабаївській селищній бібліотеці-філії о 13.00 відбудеться пізнавально-розважальний дитячій захід «Скринька знань».

📚 у КЗ «Публічна бібліотека Височанської селищної ради Харківського району» о 12.00 відбудуться веселі та цікаві завдання для дітей «Знайди, почитай, розгадай, намалюй». Також буде організовано написання листівок для воїнів захисників України.

📚 у Ржавецькій бібліотеці-філії о 10.30 проводитиметься майстер-клас Коллаж «Метелик»

6 серпня, субота:
📚 у Покотилівський дитячій бібліотеці-філії 0 12.00 буде організований Дитячій Кінозал та майстер-клас з орігамі «Квітка»