КП «Тепловодопостачання Височанськоі селищної ради» інформує

23.03.2022

У надзвичайно складних та небезпечних умовах війни працівники КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради» продовжують виконувати свою роботу, щоб забезпечити нашу громаду стабільним водопостачання та водовідведення.
Своєчасна сплата рахунків дає нам можливість своєчасно ліквідовувати пориви на централізованій мережі водопостачання та водовідведення.
Саме тому, ми звертаємось до ВАС із проханням, по можливості, оплачувати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Дякуємо за підтримку та своєчасну сплату рахунків!