Концерт мистецького об’єднання «Кобзарська Армада»

03.11.2022

4 та 5 листопада у Височанській громаді з концертами виступить мистецьке об’єднання «Кобзарська Армада» на чолі з відомим кобзарем українського походження із США Юрієм Фединським.

🎼 До репертуару входять традиційні кобзарські твори та сучасні авторські патріотичні пісні.

🔵Покотилівський Будинок культури
🔹 4 листопада, п'ятниця
🔹о 14.00

🟡 Публічна бібліотека, смт Високий
🔸 5 листопада, субота
🔸об 11.00

Довідка:
Юрій Фединський – бандурист, композитор, продюсер народних ансамблів, майстер музичних інструментів, звукорежисер, культурний активіст, педагог.
Учасник тріо-ансамблю «Експериментальна бандура». Грав в Українській капелі бандуристів у Детройті. Співпрацював з українським гуртом Гайдамаки. Засновник київського ансамблю Карпатіяни, Run Through the Jungle та Хорея Козацький. Соліст співочого хору «Древо» в селі Крячківка.

Мистецьке об’єднання «Кобзарська Армада» вже провело сотні концертів по всій Україні.
Мета заходів – захищати Україну духом, музикою і молитвою🇺🇦