Харківщина має найвищі показники вакцинації проти коронавірусу серед освітян

23.02.2022

98% працівників освітніх установ Харківської області щеплені повним курсом вакцини.

Про це повідомив голова ХОДА Олег Синєгубов.

«Неодноразово наголошував на спільних нарадах із РДА та органами місцевого самоврядування, що саме працівники освіти та медики мають бути прикладом для інших жителів області у вакцинальній кампанії», - зазначив керівник облдержадміністрації.

Також він додав, що ОДА тримає на контролі й імунопрофілактику медичних працівників. Так, на сьогодні 99% медиків регіону щепилися однією дозою, 83% - пройшли повний курс вакцинації.

«Дякую за свідомий вибір на користь вакцинації, продовжуємо нарощувати темпи та разом боротися з пандемією», - сказав Олег Синєгубов.

Адреси і графік роботи Центрів вакцинації населення в Харківській області дивіться за посиланням.

Актуальну інформацію про наявність вакцин можна дізнатися за номером: (057) 705-31-52.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація