Головне управління ДСНС України у Харківській області попереджає: Обережно, мінометні міни!

27.05.2023

Саме цей тип мін часто зустрічається на території України, де велися (ведуться) бойові дії. Розміри бувають різні, але всі вони однаково смертельно небезпечні. Середній радіус ураження після вибуху ~40 м.
❗️Якщо побачили міну — не наближайтеся та не чіпайте! Відійдіть на безпечну відстань (назад дорогою, якою йшли) і одразу повідомте про це за номером 101.
👇Покажіть це зображення дітям та поширте допис серед друзів, аби вони були уважними, обережними і не підходили до боєприпасів та підозрілих предметів.