Газовий пальник у квартирі. Як не нашкодити

15.12.2022

Приготувати їжу чи освітлити домівку сьогодні - непроста задача для багатьох українців! Люди змушені шукати різні прилади та вчитися ними користуватися. І це все - в абсолютно нових і стресових умовах.
🔥Наприклад, газові пальники
Ще донедавна з ними мали справу переважно туристи, а вже зараз громадяни несуть їх у свої домівки й навіть не підозрюють, що вони можуть вибухнути або отруїти газом.
Тож якщо ви вже придбали пальник, зверніть увагу на поради, щоб не нашкодити собі чи рідним:
✅ Використовуйте пальник тільки в приміщенні з вентиляцією.
✅ Обов'язково тримайте балон із газом якнайдалі від прямих сонячних променів і високих температур.
Детальніше - правила пожежної безпеки, які необхідно неухильно дотримуватися ⤵️