Фортеця тіла є міцність духу

СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ: Фортеця тіла є міцність духу

🏆3 січня відбувся новорічний Турнір серед школярів з шахів.
Організатором та головним суддею турніру виступив тренер-викладач КЗ "Височанська ДЮСШ " Євгеній Ткаченко.
У змаганнях взяло участь 19 дітей, яких було поділено на дві вікові групи.
Призові місця в старшій віковій категорії посіли:
🔹1 місце- Гайворонський Максим
🔹2 місце -Бондаренко Віктор
🔹3 місце- Максимович Дмитро
В молодшій:
🔸1 місце -Немошкалов Ярослав
🔸2 місце- Роженко Михайло
🔸3 місце -Тасуй Єгор
Всі переможці були нагороджені медалями та грамотами. Відвідали турнір казкові персонажі, які святково привітали дітей та присутніх вболівальників. Кожна дитина отримала новорічний подарунок та наприкінці турніру чекав дітей солодкий стіл.

🤼‍♀️10 січня відбулося вручення дипломів та поясів з карате під керівництвом тренера-викладача Романа Щербини.
Екзамени та атестація на пояси проходили у Палаці культури та мистецтв Височанської селищної ради в смт Бабаї. Спортсмени здавали на білий, помаранчевий, зелений, бордовий та коричневі пояси.
До програми іспиту входили розділи:
📌Кіхон (блоки, удари руками та ногами, стійки та пересування)
📌Ката ( бій з уявним супротивником)
📌Куміте (бій із реальним противником)

🏆21 січня, з нагоди Дня Соборності України, на спортивному майданчику смт Бабаї відбувся 11 волейбольний турнір серед чоловічих команд Харківського району.

До складу організаторів турніру увійшли:
🏐Іван Михайличенко - перший заступник Височанського селищного голови
🏐Микола Благовестов- голова Федерації волейболу Харківського району;
🏐Наталія Пахніна - завідувачка Молодіжним Центром High Hub

Усі️ команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі.

В підсумку, призові місця розподілилися таким чином:
🏐1 місце -ВК Борки
🏐2 місце -ВК Спартак Високий
🏐3 місце- ВК Високий ДЮСШ
🏐4 місце- ВК Бабаї

Цей турнір принес усім позитивні враження та неповторні емоції.

🏆28 січня відбувся Перший виїзний турнір з волейболу Харківського району Харківської області у смт Безлюдівка.
🏐1 місце - ВК "Південне"
🏐2 місце - ВК "Спартак Високий"
🏐3 місце - ВК "Безлюдівка"
🏐4 місце - ВК "Бабаї"

Подяка Височанському селищному голові Олександру Морозу, першому заступнику Височанського селищного голови- Івану Михайличенку та голові Федерації волейболу Харківського району Харківської області Миколі Благовестову за системну підтримку молоді.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Все буде Україна!🇺🇦