Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Більше 100 автобусних маршрутів відновили у Харківській області

Новина
17.11.2022

До повномасштабного вторгнення в Харківській області діяло 285 приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, на сьогодні відновили 104.

На деокупованих територіях вже курсують автобусні маршрути за такими керунками:

-Харків - Куп’янськ;

- Харків – Вільхівка;

- Харків – Слобідське;

- Харків – Новопокровка;

- Харків – Чугуїв;

- Чугуїв – Чкаловське;

- Чугуїв – Малинівка;

- Харків – Мала Рогань;

- Харків – Черкаська Лозова;

- Харків – Кутузівка;

- Харків – Барвінкове через Ізюм;

- Харків – Старий Салтів;

- Харків – Елітне.

За даними Управління транспорту Харківської ОВА, найближчим часом будуть укладені договори із поновлення низки автобусних маршрутів до деокупованих міст та селищ регіону. Серед них запрацюють:

- Харків – Ізюм;

- Харків – Балаклія;

- Харків – Великий Бурлук;

- Старий Салтів – Вовчанськ (за можливості);

- Харків – Липці.

У регіоні тривають роботи із відновлення доріг. Наразі відновлено понад 3000 кв.м покриття та на 8 мостах забезпечено проїзд. Ведеться робота щодо відновлення руху залізничного транспорту електропотягами, на цей час відновлено залізничне сполучення у Чугуївському напрямку, Зміївській ТГ, Дергачівському, Балаклійському, Ізюмському та Куп’янському напрямках.

"Дякую транспортникам за їхні зусилля, а також усім, хто майже цілодобово працює над розмінуванням та відновленням автодоріг та мостів", - зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
https://kharkivoda.gov.ua/news/118346

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше