А ВИ ВІРИТЕ У КАЗКУ? Анонс вистави

27.07.2022

А ВИ ВІРИТЕ У КАЗКУ?

Завтра, 28 липня, для маленьких мешканців громади та їх батьків відбудеться вистава Театру для дітей та юнацтва "Дюймовочка"🧚‍♀️.
Тривалість- 50 хвилин.

🌷у смт Бабаї - на літньому майданчику Палацу культури та мистецтв. Початок об 11. 00.

🌷 у смт Покотилівка - на літньому майданчику ліцею "Промінь". Початок о 15.00.

🌷Про дату та час вистави у смт Високий буде додаткова інформація

Казки, як старі друзі– їх треба відвідувати час від часу👫

🔻Вистава відбудеться за ініціативи та підтримки депутата Харківської обласної ради Наталії Плотнік, Височанського селищного голови Олександра Мороза, старости Покотилівського старостинського округу В'ячеслава Богатого.