90-річний ювілей святкує жителька Височанської громади Надія Шенцева

09.01.2022
Мешканку селища Високий Надію Дмитрівну Шенцеву з квітами та подарунками привітали керівництво громади та депутати.
Від всієї громади, вітаємо Вас, Надія Дмитрівна, з 90-річчям! Низький уклін Вам за складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння та любові близьких. Нехай кожен день дарує позитивні емоції, адже це і є запорукою довголіття.