9 червня – День інформування про насильство щодо жінок і дітей

09.06.2024
 Цей день має на меті підвищити обізнаність громадськості про поширеність жорстокого поводження з жінками та дітьми, а також популяризувати ресурси для постраждалих, такі як притулки, консультаційні служби та правова допомога. День інформування про насильство щодо жінок і дітей також є закликом до дій у юридичній сфері, які захищають жертв від домашнього насильства.
Нещодавно Кабінет Міністрів України надав субвенцію громадам на створення нових служб допомоги постраждалим від домашнього насильства. В її рамках можна залучити додаткові кошти, аби покрити свої витрати на:
✅ ремонт чи облаштування притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства
✅ придбання автомобілів для мобільних бригад з протидії домашньому насильству чи насильству за ознакою статі.
Хто може розраховувати на субвенцію та умови її отримання – за посиланням: https://bit.ly/3V1tlM2
Також в Україні діють безкоштовні та цілодобові «гарячі лінії», які готові допомогти постраждалим від домашнього насильства:
▪ гаряча лінія 15-47: протидія торгівлі людьми, запобігання та протидія домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
▪ національна гаряча лінія за телефоном 0 800 500 335 або 116 123: протидія домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації;
▪ контакт-центр безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103.
Не залишайтеся в тіні, звертайтеся за допомогою! Право кожного – жити без насильства!
Возможно, это изображение 1 человек и ребенок