14 грудня, у День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Україні, вшановують героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров‘ям, змогли здолати страшну трагедію XX сторіччя та зберегли нам майбутнє.

14.12.2022

З нагоди цієї дати біля пам’ятних знаків у селищах громади відбулось урочисте покладання квітів за участі керівництва Височанської селищної ради та місцевих мешканців.

📌До ліквідації наслідків Чорнобильської аварії були залучені сотні чоловіків з селищ Височанської громади - фахівців різних професій.
Отримуючи великі дози опромінення, інженери, будівельники, енергетики, водії, військові, лікарі та інші-усі, хто пішов тоді не тільки за наказом, а й за покликом серця, зупинили невидимого і дуже підступного ворога.

Своїх героїв треба знати, шанувати і пам‘ятати…Пам‘ять…Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загально людських цінностей.

Шануємо… пам‘ятаємо…