14 грудня, у День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Україні, вшановують героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров‘ям, змогли здолати страшну трагедію XX сторіччя та зберегли нам майбутнє.
14 грудня, у День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Україні, вшановують героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров‘ям, змогли здолати страшну трагедію XX сторіччя та зберегли нам майбутнє.
З нагоди цієї дати біля пам’ятних знаків у селищах громади відбулось урочисте покладання квітів за участі керівництва Височанської селищної ради та місцевих мешканців.
📌До ліквідації наслідків Чорнобильської аварії були залучені сотні чоловіків з селищ Височанської громади - фахівців різних професій.
Отримуючи великі дози опромінення, інженери, будівельники, енергетики, водії, військові, лікарі та інші-усі, хто пішов тоді не тільки за наказом, а й за покликом серця, зупинили невидимого і дуже підступного ворога.
Своїх героїв треба знати, шанувати і пам‘ятати…Пам‘ять…Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загально людських цінностей.
Шануємо… пам‘ятаємо…
![](/storage/news/galleries/b5caeb8b38a70efe0cc13ceda12c063e.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3a0d7589c56551c92e30f91fe109f53.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c34b03c2d64079c1fc3317c0a3d6cc6.jpg)
![](/storage/news/galleries/326f2208b777d23e3d64d41ba732e811.jpg)
![](/storage/news/galleries/081201260e7525d4da0c7370c84725a8.jpg)