Повернутися до об’єктів

КП "ЖИЛКОМУНСЕРВІ­СПОСЛУГА» ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

Опис

Мета діяльності підприємства – відновлення, організація підтримання санітарного очищення об’єктів благоустрію на території приватного сектору, комунальної власності та інших територій Височанської селищної ради. Організація надання різного виду послуг, пов’язаних з експлуатацією, утриманням житлового та нежитлового фонду та прибудинкових територій.

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Жилкомунсервіспослуга» Височанської селищної ради у новій редакції

Договір на вивезення твердих побутових відходів
.

реквізити для оплати:
📌UA483515330000026005060817213
або
📌картка підприємства КП"Жилкомунсервиспослуга" 5169330517544661
(обов'язково вказати прізвище, ім'я, по батькові та адресу, з поміткою "вивіз ТПВ")

Файли

Статут КП Жилкомунсервіспослуга Височанської селищної ради.pdf

Фінансова звітність_2021 рік.pdf

Фінансова звітність_2022 рік.pdf