Повернутися до об’єктів

КП «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Комунальне підприємство

«ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

скорочена назва: КП «ТВСР»

Цілі діяльності комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Фінансова звітність комунального  підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Статут комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Колективний договір комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» на 2022-2027 роки

Біографічна довідка керівника комунального  підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Річний звіт керівника КП «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» про фінансово-господарську  діяльность за 2021 рік

Річний звіт керівника КП «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» про фінансово-господарську  діяльность за 2022 рік

Річний звіт керівника КП «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» про фінансово-господарську  діяльность за 2023 рік

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ», включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які він отримує (або на отримання яких має право) під час виконання посадових обов’язків, а також у зв’язку із звільненням

Опис істотних передбачуваних факторів ризику, що можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального  підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ», та заходи щодо управління такими ризиками

Відомості про договори, учасником яких є комунальне  підприємство «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ», інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»

Інформація про операції та зобов’язання комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» з державним та/або місцевим бюджетом, державними та/або місцевими установами, підприємствами та організаціями, включаючи договірні зобов’язання комунального підприємства

Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства «ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ  ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» за останні три роки

Наглядова рада комунального підприємства не утворювалась.

З метою коректного нарахування плати за спожиті комунальні послуги (централізоване холодне водопостачання та водовідведення), в тому числі з урахуванням пільг та субсидій,  споживачам потрібно щомісяця подавати показання приладів обліку спожитих комунальних послуг у період з 17 по 23 числа поточного місяця будь-яким зручним для ВАС шляхом:

1. За допомогою мобільного додатку «Viber»:

- для мешканців сел. Бабаї :

«Viber» *                           - (095) 890 - 22 - 28

- для мешканців сел. Високий:

«Viber» *                          -  (063) 242 - 29 - 10;

- для мешканців сел. Покотилівка:

«Viber» *                          - (095) 490 - 22 – 29

*(даний номер призначений для прийому звернень від абонентів та показань у форматі повідомлень  із зазначенням: номеру особового рахунку, адресу (вулиця, будинок, квартира)  та ПІБ)).

2. Приват 24 (онлайн).

3. У будь - якій банківській установі.
4. Зателефонувавши  до абонентного відділу КП «ТВСР» за телефоном:
(050) 528-37-32

5. Скриньки самообслуговування, які розташовані за адресами:

-  сел. Покотилівка, вул. Незалежності, 57;
-  сел. Покотилівка, вул. Тімірязєва, 24;
-   сел. Високий, вул. Маяковського, 57;
-  сел. Високий, вул. Маяковського, 31;
-  сел. Високий, вул. Височанський шлях, 31;
-  сел. Бабаї, пл. Михайлівська, 2.

6. При оплаті за спожиті послуги у будь-якій банківській чи фінансовій установі та у платіжних терміналах.

З питань проведення нарахування та оплати за спожиті послуги з централізованого холодного водопостачання та водовідведенняпропонуємо громадянам  Височанської селищної ради  звернутися до абонентного відділу КП «ТВСР» за адресою: Харківська область, Харківський район,
сел. Покотилівска, в’їзд  Успенський,1  або  зателефонувати на мобільний номер:
  (050) 528-37-32 (пн.-пт. з 1000 до 1500, перерва - з 1200 до 1245).

З питань ліквідації аварій на водомережі та відсутності водопостачання  пропонуємо звертатися на мобільний додаток «Viber»** - (050) 528-37-32
пн. – пт. з 0800 до 1600, крім суботи, неділі та святкових днів.

**(даний номер призначений тільки для прийому повідомлень).

Пов'язані документи

Про надання згоди на передачу Екскаватора ЕО2625 с балансу КП «Тепловодопостачання Височанської селищної ради на баланс КП «Жилкомунсервіспослуга Височанської селищної ради»
20.12.2021
25.10.2021