ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИШИ КОНТРАКТ ЗІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ

26.01.2024

Міністерством оборони України сформовано сучасну систему рекрутингу за для залучення до Збройних Сил України мотивованих громадян для служби за контрактом за зрозумілим алгоритмом і саме туди, де їхній цивільний досвід буде найзатребуванішим.

Щомісячне грошове забезпечення у розмірі від 20 100 грн (для рядового складу), у військових частинах Десантно-штурмових військ та Морської піхоти – від 23 500 грн (для рядового складу); розмір щомісячного грошового забезпечення збільшується в залежності від військового звання і займаної посади, виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі від 30 000 грн до 100 000 грн.

• Одноразова грошова допомога за підписання першого контракту складає рядовим – 21 472 грн, сержантам – 24 156 грн, офіцерам – 26 840 грн
  • Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, та відпустка – 30 діб.
  • Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.
  • Виплата підйомної допомоги для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, у разі переїзду на нове місце військової служби в інший населений пункт.
  • Здійснюється повне продовольче та речове забезпечення за рахунок держави.
  • Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.
  • Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їхніх сімей.
  • Можливість отримати висококваліфіковану військову підготовку у навчальних центрах країн Євросоюзу та здобути навички поводження з найкращими зразками сучасного озброєння.

Тетяна Володимирівна (097) 338-51-00, (095) 109-32-27

Юлія Василівна (096) 419-84-24, (093) 167-20-49