Височанська громада в скорботі, знову важка втрата

Подія
02.01.2024

Кожен загиблий воїн – це новий болючий рубець на наших душах.

30 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання із забезпечення оборони України у районі нп Іванівка Куп'янського району загинув наш земляк, мешканець селища Бабаї БОЖЕДАЙ В'ЯЧЕСЛАВ БОРИСОВИЧ, 02.03.1976 р.н.

Гіркота від втрати, біль, який пронизує, до якого не можна звикнути, який не можна пробачити. Це непоправна втрата не лише для родини, а й для всієї громади, України… Низький уклін Герою!

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Нехай пам’ять про мужнього Воїна, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях!

Прощання відбудеться завтра, 3 січня, близько 12:30 на новому кладовищі у селищі Бабаї.

Слава Герою!
Герої не вмирають!!!