Вихованці Височанської ДЮСШ вибороли призові місця на відкритому турнірі Харківщини
Вихованці Височанської ДЮСШ вибороли призові місця на відкритому турнірі Харківщини.
🥋У неділю, 15 жовтня, відбувся Відкритий турнір Харківської обласної федерації карате-до, на якому юні каратисти з Височанської громади продемонстрували вражаючі результати у різних програмах змагань: ката, куміте у своїх вагових категоріях, куміте абсолют і командне куміте.
Результати змагань:
🏆Чепурна Таїсія : 2 місце в Ката, 2 місце в куміте;
🏆Стецюк Софія : 2 місце в Ката, 2 місце в куміте абсолют;
🏆Скориков Валерій, Божко Ярослав, Моргун Єгор, Кузліна Аліса, Сидоренко Єгор, Бурак Софія : бронзові призери турніру у своїх вагових категоріях.
Це величезна перемога для вихованців ДЮСШ та їх тренера Романа Щербіни, вітаємо! Бажаємо нескінченної енергії, міцного здоров'я та нових перемог на шляху до вершин у світі карате-до!



