Відновлення закладів освіти: Крок до майбутнього Височанської громади
Сучасне суспільство визнає важливість освіти як ключового фактору для розвитку та процвітання. Проєкт "Відновлення шкіл України", який реалізується Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS), продовжує свою надзвичайно важливу місію, надаючи необхідні ресурси для відновлення шкіл, пошкоджених внаслідок військової агресії.
31 січня у межах проєкту КЗ "Покотилівський ліцей "Промінь" отримав нове обладнання: учнівські парти, учительські столи та дошки, що стало вагомим внеском в покращення освітнього процесу.
Півроку плідної співпраці Височанської селищної ради з UNOPS призвело до видимих результатів. Проводяться роботи, які покликані не лише відновити, а й покращити шкільне середовище.
Серед ключових досягнень варто відзначити:
🖌встановлення надійних та енергоефективних вікон для забезпечення комфорту в приміщеннях;
🖌 роботи з відновлення стелі у вестибюлі та на першому поверсі ліцею;
🖌реконструкція пошкоджених стін у методичному кабінеті;
🖌облаштування нової сучасної борцівської зали, що стане місцем для розвитку фізичних навичок учнів.
Триває обговорення нових проєктів та ремонтних робіт. Спільно з UNOPS планується облаштування у ліцеї сучасної бібліотеки.
Такі ініціативи - це приклад того, як Височанська селищна рада спільно з міжнародними партнерами може змінювати світ навколо себе. Це - крок до кращого майбутнього для всіх мешканців громади.
Разом до Перемоги!🇺🇦
![](/storage/news/galleries/a17bb2978fc71bf5aa31fb9c9c223b65.jpg)
![](/storage/news/galleries/3094aaeaafcbda02ba11e8b60594d103.jpg)
![](/storage/news/galleries/3c1abddbd3cbbe786788f40111aa79a2.jpg)
![](/storage/news/galleries/4487fd905aa148145eeeb07ed73943dd.jpg)
![](/storage/news/galleries/1e2dd4b34aa2b9bbf19fe6a24f9a12b2.jpg)