Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відновлення закладів освіти: Крок до майбутнього Височанської громади

Новина
31.01.2024

Сучасне суспільство визнає важливість освіти як ключового фактору для розвитку та процвітання. Проєкт "Відновлення шкіл України", який реалізується Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS), продовжує свою надзвичайно важливу місію, надаючи необхідні ресурси для відновлення шкіл, пошкоджених внаслідок військової агресії.

31 січня у межах проєкту КЗ "Покотилівський ліцей "Промінь" отримав нове обладнання: учнівські парти, учительські столи та дошки, що стало вагомим внеском в покращення освітнього процесу.
Півроку плідної співпраці Височанської селищної ради з UNOPS призвело до видимих результатів. Проводяться роботи, які покликані не лише відновити, а й покращити шкільне середовище.

Серед ключових досягнень варто відзначити:
🖌встановлення надійних та енергоефективних вікон для забезпечення комфорту в приміщеннях;
🖌 роботи з відновлення стелі у вестибюлі та на першому поверсі ліцею;
🖌реконструкція пошкоджених стін у методичному кабінеті;
🖌облаштування нової сучасної борцівської зали, що стане місцем для розвитку фізичних навичок учнів.

Триває обговорення нових проєктів та ремонтних робіт. Спільно з UNOPS планується облаштування у ліцеї сучасної бібліотеки.
Такі ініціативи - це приклад того, як Височанська селищна рада спільно з міжнародними партнерами може змінювати світ навколо себе. Це - крок до кращого майбутнього для всіх мешканців громади.

Разом до Перемоги!🇺🇦

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше