Відкриття амбулаторії сімейної медицини у смт Високий: Важливий крок у забезпеченні медичної допомоги у громаді

Подія
30.09.2023

29 вересня у смт Високий відбулося урочисте відкриття амбулаторії сімейної медицини, яка входить до складу КНП «Центр первинної медичної допомоги №1 Харківського району». Ця подія стала своєрідним символом розвитку медичної інфраструктури у громаді та дбайливого ставлення до здоров’я мешканців.

Захід зібрав багато гостей, серед яких були представники обласної, районної та місцевої влади, а саме:
🔹Максим Хаустов, директор Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації;
🔹 Максим Колінько, заступник керуючого справами та начальник управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого комітету обласної ради;
🔹 Володимир Усов, голова Харківської районної державної адміністрації;
🔹 почесні гості з Харківського району;
🔹 представники селищної ради, медичних закладів громади;
🔹 мешканці громади.

Символічна церемонія передачі амбулаторії сімейної медицини до Центру первинної медичної допомоги №1 Харківського району була проведена Височанським селищним головою Олександром Морозом та генеральним директором КНП Олексієм Болговим.

Раніше у смт Високий амбулаторія була розташована у будівлі, яка не відповідає санітарним нормам. Ремонт нової амбулаторії тривав майже 3 роки. У 2021 році виконано оновлення фасаду та замінено дах. Однак з початком повномасштабного вторгнення роботи були призупинені. У 2023 році за півроку завдяки зусиллям місцевої влади та працівників комунальних підприємств завершено ремонт будівлі:
🔹встановлено нову систему опалення;
🔹 проведено водопостачання та каналізацію;
🔹 облаштовані сучасні медичні кабінети;
🔹 встановлено ліфт для зручного доступу до кабінетів маломобільних груп населення.

Під час церемонії відкриття за важливий внесок у відновлення амбулаторії були нагороджені грамотами та подяками від Харківської обласної ради:
🔹 Іван Михайличенко, перший заступник Височанського селищного голови;
🔹 Володимир Звягінцев, директор "СКВ Легіон";
🔹 Олег Литовченко, ФОП;
🔹 Андрій Іщенко, Борис Козлов, Олександр Мельник - робітники відділу благоустрою Височанської селищної ради.

Символічну стрічку перерізала медична сестра Бабаївської амбулаторії Лідія Остапівна Вільхівська, яка більше 50 років свого життя присвятила наданню медичної допомоги та лікуванню громадян.

З відкриттям нової амбулаторії всіх присутніх привітали:
🔹 соліст Палацу культури та мистецтв Височанської селищної ради Ярослав Дараган піснею "Вишиванка";
🔹 учень Височанського ліцею № 1 Тимур Коваленко та його партнерка Діана Мовчан танцювальним номером "Я Україна";
🔹чудове тріо «Експромт» представило пісню "Я бажаю вам усім".

Відкриття амбулаторії сімейної медицини стало дійсною перемогою для місцевої громади та її мешканців.
Разом ми– Україна!🇺🇦