В Височанській громаді вшанували пам'ять жертв війни в Україні

22.06.2021

Сьогодні, 22 червня, в Височанській ОТГ пройшли пам’ятні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

В селищах Високий, Покотилівка, Бабаї та селі Ржавець відбулась церемонія покладання квітів за участю першого заступника Височанського селищного голови Івана Михайличенка, керівників структурних підрозділів Височанської селищної ради, представників ветеранської організації та громадськості. Під час заходу відбулись поминальні панахиди.