Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Управління поліції охорони в Харківській області попереджає: Не переходьте за посиланнями від незнайомців, навіть з такими важливими проханнями, як підписання петиції.

Інформація
12.09.2023

 

 ‼️ Не переходьте за посиланнями від незнайомців, навіть з такими важливими проханнями, як підписання петиції. Посилання на петицію має виглядати так: https://petition.president.gov.ua/petition/ (+ номер петиції), всі інші посилання є шахрайськими!!
 Не переходьте за посиланнями навіть від друзів, адже шахраї можуть зламувати сторінки в соцмережах та писати від їхнього імені.
Щоб підписати петицію, знайдіть її на офіційному сайті Президента України: https://petition.president.gov.ua/ за її номером. Також в пошуку (в Google) можна ввести прізвище, ім’я та по батькові Героя та звідти перейти на офіційний сайт.

Щоб підписати петицію, необхідно дійсно авторизуватися, але в жодному разі НЕ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ. Щоб підписати справжню петицію, необхідно підтвердити свою особу, використовуючи електронний підпис чи BankID.

Якщо ви стали жертвою шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або повідомте про ваш випадок за номером телефону: 0 800 505 170.
На зображенні може бути: текст
 
 
 
Все реакции:
6
 
 
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше