Ти як? Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба

Соціальна політика
23.10.2023

Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.

Ми ніколи не знаємо, через що насправді проходить людина, тож маємо поважати одне одного.

❕ Якщо ви помічаєте симптоми депресії у себе чи близької людини, не ігноруйте їх. Зверніться до фахівця. Діагностувати розлад і призначити лікування може тільки кваліфікований лікар.

Читайте більше про депресію, її симптоми та профілактику на howareu.com ❤️‍🩹