Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Стартувала цифрова платформа безкоштовної юридичної допомоги для ВПО – Edopomoha.org

Соціальна політика
08.01.2024
Майданчик, де можна отримати безкоштовну правову онлайн-допомогу, було розроблено представництвом Датської ради у справах біженців в Україні.

«У сучасному світі доступ до якісної юридичної допомоги – не просто можливість, а, безперечно, право. І ми впевнені, що це право має бути доступним для всіх. Edopomoha.org – це інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання. Цифрова платформа пропонує ВПО повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно», – повідомили в представництві Датської ради у справах біженців в Україні.

Що саме можна знайти на платформі:
1. Відповіді на юридичні питання: знайомтеся з роз'ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на ваші правові питання;
2. Аналітичні матеріали: цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми;
3. Перелік юристів: мережа досвідчених юристів, готових надати вам консультацію безкоштовно;
4. Інформаційні матеріали: новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.
Для отримання консультації на платформі (https://edopomoha.org/home) необхідно зареєструватися та обрати зручний час для консультації.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше