Побудовано на платформі

Сонце, пісок і фінал на нервах: у Високому визначили найсильніші пари пляжного волейболу

Новина
21.06.2026

20 червня відкритий волейбольний майданчик закладу освіти у селищі Високий зранку наповнився спортивним азартом, емоціями та голосами вболівальників. Тут відбулася Відкрита першість Височанської громади з пляжного волейболу серед дівчат «Височанське літо - 2026».

На пісок вийшли 12 пар спортсменок із Харкова, Златополя, Бабаїв та Високого. Кожна команда привезла власний стиль гри та бажання піднятися на п'єдестал.

На відкритті турніру учасниць привітав перший заступник селищного голови Іван Михайличенко, який побажав красивої гри, спортивного натхнення та яскравих перемог.

 Погода подарувала справжній волейбольний день. Легкий вітер змушував уважніше працювати на подачі, хмари час від часу рятували спортсменок від спеки, а трибуни реагували на кожен вдалий розіграш оплесками та вигуками підтримки.

 Головний суддя змагань Володимир Шмаков уважно стежив за перебігом поєдинків, де кожне очко доводилося буквально виборювати.

Пляжний волейбол не пробачає втрати концентрації. Тут немає можливості сховатися за спинами партнерок.

 Від матчу до матчу боротьба ставала дедалі гострішою. Дівчата кидалися за складними м'ячами, рятували майже безнадійні розіграші, ризикували на подачі та змушували суперниць працювати до останнього.

 Підсумки турніру:
 1 місце - команда м. Златопіль
 2 місце - команда «Арізона» с-ще Високий
 3 місце - "Високий-1"


 Кращою захисницею турніру визнано Ксенію Козлову ("Високий -1").
Краща нападаюча Анастасія Пономаренко ("Арізона" с-ще Високий).
 MPV турніру Кіра Журба (м. Златопіль).

 Вітаємо переможниць, призерок та всіх учасниць турніру.

Щира подяка тренерам, суддівській бригаді, організаторам, батькам і вболівальникам.

Після фінального свистка на піску ще довго залишалися сліди від стрибків, падінь і ривків за м'ячем. З таких літніх турнірів починаються великі спортивні історії.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі