Сьогодні Україна святкує День тренера – день, присвячений тим, хто вкладає свої знання, час та енергію в розвиток молодих спортсменів

19.07.2023

24 червня 2021 року, був підписаний Указ Президента №263/2021, в якому наголошувалося "Встановити в Україні професійне свято - День тренера, яке відзначати щороку 19 липня. Чому саме 19 липня? Цього дня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх як незалежна держава та самостійна команда.

Сьогодні хочемо щиро привітати та висловити подяку всім тренерам Височанської громади, як самовіданно та з пристрастю працюють у різних видах спорту. Ви – справжні майстри своєї справи, які навчають, надають підтримку та мотивують своїх вихованців. Ваші зусилля допомагають змінити життя, формують сильну та здорову націю.

Бажаємо вам невичерпної енергії, нових спортивних здобутків, вдячних учнів та натхнення у вашій благородній справі.

Разом до Перемоги! 🇺🇦