Сьогодні, напередодні Дня Захисників і Захисниць України, у смт Високий відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку Героям-захисникам

Подія
29.09.2023

Ця подія, яка об’єднала представників обласної, районної та місцевої влади, військовослужбовців та мешканців громади, стала символом вшанування тих, хто віддав найцінніше, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.
Пам'ятний знак було відкрито на кладовище, де спочивають герої 4-го прикордонного загону, 10-го мобільного прикордонного загону, 71-ої окремої Єгерської бригади та представники Куп'янського і Харківського районів.
Серед учасників урочистого заходу були присутні:
🔹начальник Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов,
🔹Височанський селищний голова Олександр Мороз;
🔹генерал-майор, голова МГО "Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини «Світ» Володимир Яблонський;
🔹начальник соціально-гуманітарного забезпечення 4 –го прикордонного загону підполковник Юрій Стефурак;
🔹військовослужбовці,
🔹почесні гості зі всього Харківського району,
🔹представники селищної ради, закладів та установ громади;
🔹рідні загиблих воїнів Височанської громади.
Усі вони схилили голови перед Героями, які віддали найвищу ціну - своє життя, заради свободи і незалежності України.
Захисники України завжди будуть живими в нашій пам'яті, і цей пам'ятний знак - це наш спосіб віддячити їм за їхню відвагу та самопожертву.
Слава Україні!
Героям Слава!🇺🇦