Сьогодення освітньої громади

31.08.2023

30 серпня педагогічні працівники закладів освіти Височанської селищної ради взяли участь у серпневому педагогічному форумі «Разом до знань! Разом до перемоги!»

У межах форуму було організовано роботу 15 локацій, в яких педагогічні працівники ділилися досвідом роботи, вибудовували траєкторію діяльності різних аспектів освіти громади на новий 2023-2024 навчальний рік. Завершився форум загальною конференцією, у роботі якої взяли участь:

🔹Олександр Васильович Мороз, Височанський селищний голова;
🔹Іван Олександрович Михайличенко, перший заступник Височанського селищного голови;
🔹Анатолій Сергійович Червоний, начальник Відділу освіти Височанської селищної ради;
🔹Алла Михайлівна Косточка, директор КЗ «ЦПРПП ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»;
🔹Ніна Василівна Кунченко, голова Височанської організації профспілки працівників освіти і науки України;
🔹директори та заступники директорів, голови профспілкових комітетів закладів освіти Височанської територіальної громади.

У своєму виступі Височанський селищний голова Олександр Мороз інформував педагогічну громадськість про покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, здійснення ремонтних робіт у закладах, що є пріоритетом у роботі Височанської селищної ради.

Привітав з початком навчального року присутніх перший заступник голови Іван Михайличенко.

Побажав успіхів у здійсненні професійної діяльності педагогічній спільноті начальник Відділу освіти Анатолій Червоний.

Також з вітальним словом до освітян звернулася Ніна Кунченко, голова Височанської організації профспілки працівників освіти і науки.

З підсумками 2022-2023 навчального року освітяни ознайомилися, переглянувши відеозвіт «Освіта Височанської селищної ради в умовах війни. Виклики 2022-2023 навчального року».

Про задачі на новий 2023-2024 навчальний рік, його виклики та перспективи розвитку освіти Височанської громади виступила заступник начальника Відділу освіти Тетяна Пащенко.

За особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми, розвиток їх здібностей та професійну майстерність подяками Височанського селищного голови були відзначені:

📌Двигун Л.П., вихователь КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЗДО»;
📌Немшилова А.В., музичний керівник КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЗДО»;
📌Кондратенко А.С., музичний керівник КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЗДО»;
📌Вознюк В.А., вихователь КЗ «БАБАЇВСЬКИЙ ЗДО»;
📌Ящук Є.Г., учитель КЗ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;
📌Коваленко М.А., учитель КЗ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;
📌Румянцева О.Л., учитель КЗ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;
📌Дембицька Л.І., учитель КЗ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;
📌Шульга Л.Є., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Скопик В.Д., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Біда К.І., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Фіронова Г.С., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Матвієнко В.В., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Саушкіна С.І., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;
📌Широкова В.М., учитель КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2»;
📌Бутова О.В., учитель КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2»;
📌Щербина К.М., учитель КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2»;
📌Глуховецька В.В., керівник гуртка КЗ «ЦПО «Джерело»;
📌Зоря Г.С., керівник гуртка КЗ «ЦПО «Джерело»;
📌Боса Ю.В., керівник гуртка КЗ «ЦПО «Джерело».

Олександр Мороз відзначив одноразовими грошовими преміями випускників ЗЗСО, які отримали під час проходження національного мультипредметного тесту найвищий результат – 200 балів:

📌Мирошниченка Владислава, випускника КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2»;
📌Кондрат Валерію, випускницю, КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2»;
📌Мірошниченко Анастасію, випускницю КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ».

Подробиці за посиланням (https://vysoch.osv.org.ua/news/1693476719/)

Разом ми- Україна! 🇺🇦