Сьогодення громади: Забезпечення затишку та комфорту
Працівники відділу благоустрою Височанської селищної ради завжди на варті: цього тижня вони використовують сприятливі погодні умови для впорядкування територій населених пунктів громади:
🔷У селищі Бабаї тривають роботи з забезпечення чистоти та порядку на кладовищах.
🔷У селищі Покотилівка відділ благоустрою ретельно працює над подрібненням гілля, що є частиною комплексної стратегії з управління природним середовищем.
Забезпечення затишку та комфорту у зимовий період - це не просто робота, а глибоке розуміння того, як важливо створювати приємне оточення для кожного мешканця громади!
![](/storage/news/galleries/72902cf92d506394b62fc599016da59e.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d5824ae272c7b670c0e576feabf889c.jpg)
![](/storage/news/galleries/3104b8f016d5bd0b7717ea16eb004966.jpg)
![](/storage/news/galleries/e44e1896853fc48dc0f478a6513d8d34.jpg)