Сьогодення громади. За інформацією, наданою Молодіжним центром High Hub, новий рік для центру розпочався дуже активно

Сьогодення громади.
За інформацією, наданою Молодіжним центром High Hub, новий рік для центру розпочався дуже активно:
Звіт за січень 2024 року

🔹03.01 - тренінг "Ворога поборемо" в рамках Національного супротиву цивільного населення (сел. Бабаї)
🔸09.01- психологічна рольова гра "Мафія" (сел. Високий)
🔹10.01 - тренінг з мінної безпеки провів  FSD Швейцарський гуманітарний фонд з протимінної діяльності (сел. Бабаї)
🔸16.01 - у нас в гостях побував Харківський професійний коледж з розповіддю " Історія професії: від кравця до кутюр'є". Досвідченні майстрині разом з учасниками створили ляльку - домашній оберіг (сел. Високий)
🔹17.01 - відзначали День пробачення себе за невиконані новорічні обіцянки та грали в гру "Друзі говорять" (сел. Бабаї)
🔸18.01 - відбулися психологічні консультації на тему " Емоційний інтелект" та артклас " Лялькотерапія"
🔹20.01 - розпочато серію тренінгів з медіаграмотності " Медіаграмотність для тебе. Факти та судження" та нетворкінг " Ловці фактів" (сел. Покотилівка)
🔸24.01 - тренінг " Захист від кібербулінгу" та гра " Кібербезпечний крокодил" (сел. Бабаї)
🔹25.01 - психологічна рольова гра "Мафія. Різноманіття "та святкування Всесвітнього дня навпаки (сел. Покотилівка)
🔸27.01 -  психологічна консультація " Ти в себе один (одна)"  та воркшоп " Мрії збуваються - Карта бажань" (сел. Бабаї)
🔹23.01 - представники Молодіжного центру High Hub та Молодіжної ради відвідали форум у м.Тернопіль " Взаємодія молодіжних рад та влади".
В цьому році посиленню спроможності Молодіжного Центру High Hub сприяє  проєкт "YOUNG&UNITED" . Він допомагає надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громаді.
Це стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та ГО «Молодіжна платформа», IREX, USAID та Уряду Сполучених Штатів.

Молодіжний центр High Hub дякує за допомогу в організації та проведенні заходів:
- ГО " Асоціація молодіжних лідерів України" (голова Микола Благовестов);
- ГО "Паляниця Харків" (голова Денис Островський);
- ДФТГ " Фенікс";
- FSD  Швейцарський гуманітарний фонд з протимінної діяльності;
- Харківський професійний коледж (м. Мерефа).