СЬОГОДЕННЯ ГРОМАДИ: Все краще - дітям!

22.03.2023

Сучасний заклад дошкільної освіти - важлива ознака добробуту територіальної громади.
Незважаючи на вимушену організацію дистанційного навчання, в закладах проводяться інтенсивні роботи для покращення матеріальної бази, освітнього середовища, у якому зручно і приємно буде перебувати дітям після повернення до навчання в садочку.

Із турботою про найменших вихованців, їх затишок та добробут, з метою створення безпечних і комфортних умов у КЗ "ВИСОЧАНСЬКИЙ ЗДО" було проведено ремонтні роботи:

📌Здійснено заміну огорожі навколо території закладу.
📌Добудована котельня та встановлено дров'яний котел.
📌У приміщенні закладу проведено капітальний ремонт стелі в трьох групах, замінено лінолеум в коридорі.
📌Наразі проводяться роботи щодо заземлення електроплит на харчоблоці.

Наближаємо Перемогу разом!🇺🇦