Сьогодення громади: ВІДКРИТТЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО ХАБУ
Новина
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
- депутат Харківської обласної ради Наталія Плотнік;
- Височанський селищний голова Олександр Мороз;
- генерал-майор, член Міжнародного конгресу захисту прав та свобод людини Володимир Яблонський.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
За словами Галини Дмитрівни Журавель, однієї з засновниць ГО «Ветеранське об’єднання Височанської громади «Мрія», на сьогоднішній день метою ветеранського простору є налагоджування спілкування ветеранів, піклування про підтримку їхнього морального стану, участь у патріотичному вихованні молоді й забезпечення спадкоємності традицій.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
З Україною в серці, разом до Перемоги!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](/storage/news/galleries/415e0f570a4f642a684510ce5fa2ff6e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d361a91082f37f1e7422e934e472afda.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb9fda033e3cfb369a18e5b7e0c95bb5.jpg)
![](/storage/news/galleries/f4fb8cc8e0d4026a31b3a6c98c7a688f.jpg)
![](/storage/news/galleries/86d560cf4cfe02b8c6d251a27f72c3fb.jpg)
![](/storage/news/galleries/7751bc2b290610a47a26079908d19aa8.jpg)
![](/storage/news/galleries/28759a9a7be6d7e897c473a4c052277e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4ab8179f69ab6c478f45b4250cf7c1f.jpg)
![](/storage/news/galleries/3ea1e5fcfa4943087a62010555b7bfc4.jpg)