Сьогодення громади: Триває екологічний двомісячник «За чисте довкілля»

25.04.2023

🌳🌳В рамках програми Президента «Зелена країна» продовжується озеленення громади. Сьогодні у смт Високий по вулиці Бульварній працівники Височанської селищної ради та закладів освіти висадили 50 каштанів та 40 берізок.
Також працівники селищної ради впорядкували територію біля адміністративної будівлі в смт Бабаї та висадили молоді кущі.

🚜Височанські комунальники продовжують наводити лад у громаді. Роботи з комплексного благоустрою території тривають в усіх районах:

🔹впорядковується територія біля адміністративної будівлі у смт Покотилівка;
🔸тривають роботи з влаштування парковки по вулиці Потапенка у смт Бабаї.

Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Завдання кожного мешканця – дбати про чистоту нашої громади!