Сьогодення громади: Тримаємо освітній фронт!

05.04.2023

В закладах освіти силами робітниками благоустрою Височанської селищної ради продовжується створення безпечних і комфортних умов для навчання та праці.

- Наприкінці березня у КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1», КЗ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» та КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2» були встановлені нові вхідні двері та 15 дверей всередині приміщення КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2».

- Тривають роботи щодо облаштування території та будівлі закладу КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1».

- У свою чергу освітяни продовжують впорядковувати прилеглі до навчальних закладів території.

Нагадуємо, що до традиційного формату навчання заклади повернуться одразу, як тільки дозволить безпекова ситуація. Про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов на апаратній нараді.